П`ятниця, 11-07-25, 20.05.49
Вітаю Вас Гість | RSS

Шумська Галина Михайлівна

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 4
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Конспекти уроків

1 клас. Привітання
15-01-18, 17.27.39

Привітання

Мета: практикувати вітання англійською мовою, опрацювати мовний засіб How are you? та відповіді на це запитання, навчити виконувати прості інструкції, розвивати швидку реакцію, увагу та пам'ять, підтримувати доброзичливу атмосферу, виховувати ввічливість у взаємовідносинах між учнями.

Хід уроку

Уведення в іншомовну атмосферу

Учитель вітає учнів англійською мовою та спонукає їх відповісти теж англійською.

Hello! (answer)

Учитель презентує нові форми вітання та спонукає учнів здогадатися, що вони означають.

Good morning! (декілька варіантів відповіді)

Yes! You are right! Good morning!

Перевірка знань

Учитель бере м’яч та пояснює правила гри.

Я говорю якусь фразу англійською мовою та кидаю м’ячика комусь із вас. Той, хто впіймав м’ячик, має відповісти чи відреагувати на мою фразу та кинути м’ячика мені. Наприклад, я скажу Hello то ви скажете Hello! Якщо я скажу What is your name? ви скажете Im Pete.

Teacher ( throws the ball to one of the pupils). Hello!

Pupil. Hello

Teacher. What is your name?

Pupil. Im Pete.

Учитель може говорити такі фрази: Hello! Good morning! What is your name? Good bye! Stand up! Sit down!

Учень, який відповів чи відреагував неправильно, чи не спіймав м’ячик виходить із гри.

Презентація нового матеріалу

Учитель малює на дошці прості смайлики та пояснює їх значення.

Teacher. Look! This face is a smiley. It says “I am fine, thanks”. This face says “I am OK, thanks”. And this face says “ I am so – so, thanks”. So repeat after me.

Учитель показує на один із трьох малюнків та говорить відповідну фразу. Учні мають повторити за вчителем

Коли учні вже впевнено повторюють,учитель навмисно робить помилку: показує на гарний настрій, а говорить I am soso, thanks”.Учні повторюють, а вчитель дивується та перепрошує Is it soso?”. Учитель пояснює нове правило гри. Якщо вчитель правильно називає настрій до малюнка, то учні голосно повторюють. Якщо настрій не відповідає, то учні мовчать, нічого не повторюють.

Якщо учні впевнено грають та не повторюють помилок, то можна запропонувати їм виправляти вчителя – замість неправильного настрою називати правильний.

Практика вживання

Учитель нагадує віршик, який учили на попередньому уроці. (One, two, three hop!)

Коли учні запам’ятали рухи та можуть повторювати віршика за вчителем, додають нове правило.

Учитель. Спочатку ми декламуємо віршик і рухаємося, потім я запитую будь –кого “Ann, how are you today?”Ганна має відповісти дуже швидко одним із цих настроїв, наприклад “I am OK, thanks” Давайте спробуємо.

Усі починають разом з учителем говорити та рухатися. Потім учитель запитує одного з учнів про настрій.

 

Додаткове завдання

Учитель бере 3 картки з малюнками різного настрою і запитує учнів, що вони означають.

Teacher. How are you today? (shows 1 card)

Pupil . (see the card and answer) I am fine, thanks.

Учитель може показати по черзі всі три картки, щоб бути впевненим: вони зрозумілі для учнів, ті знають, як реагувати.

Учитель повертає картки до себе так, щоб учні не могли їх побачити. Потім показує, що в нього тільки одна картка, але учням її не видно.

Учитель пояснює правила гри.

Учитель. Зараз я – ведуча гри. У мене є картка з моїм настроєм. Вам її я не покажу, це мій секрет. Щоб його розкрити, ви мене запитуєте “Are you OK today?”, “Are you so – so today?”. Той, хто відгадає мій настрій, буде наступним ведучим.

Завершення уроку

Учитель просить всіх встати і попрощатися.

Teacher. Stand up, please. The lesson is over. Good bye!

Категорія: Конспекти уроків | Додав: Ivanovuch | Теги: конспекти уроків, англійська мова
Переглядів: 116 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2025
Сайт створено у системі uCoz