Середа, 09-07-25, 22.52.41
Вітаю Вас Гість | RSS

Шумська Галина Михайлівна

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 4
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Конспекти уроків

У світі тварин.
16-01-18, 18.05.33

У світі тварин

Мета:

Практична: повторити й активізувати ЛО теми; формувати лексичні навички шляхом багаторазового свідомого повторення матеріалу в різноманітних видах діяльності, повторити граматичні структури під час гри.

Розвивальна: розвивати навички читання, аудіювання, говоріння та письма.

Виховна: виховувати позитивне ставлення до тварин.

 

Обладнання: малюнки із зображенням тварин, цифри, плакат із зображенням свійських тварин, картки для роботи в парах та групах, кольорові олівці, магнітофон, роздатковий матеріал.

Тип уроку:

ХІД УРОКУ

 

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting and aim 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.

Т: Good morning dear children and dear guests. I’m glad to see you at our today’s lesson. Today we’ll speak about animals. But first tell me please how are you today.

P1: I’m good.

P2: I’m OK. etc.

T: I see that you are all happy today. Let’s say about it.

  1. : I am happy. We are happy.

You are happy. They are happy.

He is happy.

T: Is Ira happy? T: Are you happy?

  1. Yes,she is. Ps: Yes, we are.

T: Is Max happy? T: Am I happy?

  1. Yes, he is. Ps: Yes, you are.

T: Are the girls happy?

Ps: Yes, they are.

 

Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.

  • про погоду. Картки (погода)

Т: Is it summer or autumn now? (демонструю картки)

P1: It is autumn now.

T: Is it September or November now?

P2: It is November now.

T: Is it cold today?

P3: It is cold today.

T: Is it sunny or cloudy today?

P4: It is cloudy today.

 

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Vocabulary 1. Повторення лексичного матеріалу теми.

Practice 1) Гра «Agree or Disagree» (плакат зі свійськими тваринами).

На дошці висить плакат зі свійськими тваринами. Якщо вчитель називає тварину вірно, учні хором повторюють, якщо ні – виправляють.

2) Mind-map

Учні на дошці записують назви тварин, які вони знають, а потім називають, яка тварина дика чи свійська.

 

 

Listening 2) Подання тексту для аудіювання (малюнки тварин)

Comprehension

Вчитель читає текст, а учні, які поділені на 2 групи, повинні розкласти малюнки тварин, в тій послідовності, яку вони почують в тексті.

T: Last month I went to the Zoo. I saw a big elephant and a small squirrel, a zebra, some funny monkeys. I saw a wolf and a fox. I liked them all. But most of all I liked a giraffe. (8 тварин)

Т: How many animals did I see in the zoo?

Ps: Eight animals.

T: What are they?

Ps: They are: an elephant, a squirrel, a zebra, monkeys, a wolf, a fox, a giraffe.

 

Number 3. Повторення числівників від 1 до 20. (картки з тваринами і числівниками)

Revision

Учитель тримає картку, на якій з однієї сторони намальована тваринка, а на іншій стороні (яку учні не бачать) числівник. Вони повинні відгадати це число. Коли вони відгадали, вони повинні сказати, скільки тварин вони бачать і якого кольору.

T: I also have some domestic animals. Try to guess how many animals I have: (кролик – 18, порося – 12).

P1: Is it eleven?

T: No, it is not. More.

P2: Is it eighteen?

T: Yes, it is.

P2: I can see eighteen grey rabbits.

 

Writing 4. Повторення правопису вивчених слів. (малюнки тварин)

1) Гра «Write what you see».

До дошки виходять двоє учнів, по одному з кожної команди. Читають слова, які написані на дошці і з переліку малюнків тварин, вибирають ті, які записані на дошці. Потім слова з дошки витирають і дивлячись на малюнки, записують їх знову, промовляючи «I see …»

Запропоновані: chick, duck, dog, crocodile, frog (I), pig, goose, cat, hippo, parrot (II).

Chick pig

duck goose

dog cat

  1. Гра «Букви на спині». (НО1)

До дошки виходять по два представника з кожної команди. Один учень з першої і один учень з другої команди отримують набір карток із буквами. Вони пишуть ці букви (водячи пальцем по спині) в учня, який стоїть біля дошки. Їх завдання зрозуміти, які букви були записані в них на спині і записати їх на дошці.

Один учень отримує набір карток із буквами COW, а другий HEN. А слово BEAR вчитель записує сам, але учні повинні назвати йому це слово по літерам. Таким чином на дошці записані наступні слова: cow, bear, hen. (Учні по групам записують слова в тексті замість малюнків, потім читають його)

3) Робота з текстом «I found a cow»(НО2)

 

Chant 5. Розучування чанту

Вчитель розміщує на дошці малюнки корови і поруч картку зі словом HOW, ведмедя і картку зі словом WHERE, курки і картку зі словом WHEN .Учні розучують чант.

 

I Found a Cow

T: I found a cow.

Уч1: How?

T: I found a cow.

Уч2: How?

 

T: I found a bear.

Уч1: Where?

T: I found a bear.

Уч2: Where?

 

T: I found a hen.

Уч1: When?

T: I found a hen.

Уч2: When?

 

T: I found a cow.

I found a bear.

I found a hen.

Уч1, уч2: When?

 

T: I found a cow.

I found a bear.

I found a hen.

Уч1, уч2: Where?

 

T: I found a hen.

I found a bear.

I found a cow.

Уч1, уч2: Wow!

 

Grammar Revision 6. Повторення граматичного матеріалу теми

1) Гра «Are you my mother?» (повторення Present Simple)(HO3)

Учні отримують набір карток (М – для мами, В – для дитини). Кожна дитина повинна знайти свою маму, задаючи запитання: Do you live in..? Do you like to eat..?

Якщо вона чує два «Yes», вона знайшла свою маму. Коли учні знайшли свою пару вони сідають. Потім одна пара учнів залишається, а всі інші повинні здогадатися, що вони за тварини.

Example:

P1 and P2: We live in…

We like to eat…

U: Are you tigers?

P1 and P2: No, we aren’t / Yes, we are.

2) Гра «Memory Run» Відпрацьовування конструкції I have got…(Іграшки-тварини).

В різних місцях класу розміщені іграшки-тварини. Один із учнів підбігає до однієї із іграшок, торкається її, а каже «I have got a cat» і сідає на місце. Інший учень повторює, що сказав перший учень і добавляє своє і т.д.

P1: I have got a cat

P2: I have got a cat and a rabbit etc.

3) Гра «Make a line» (порядок слів у реченні) НО4

Вчитель готує набір карток. Кожна картка – це окреме слово певного речення. Він показує ці картки одна за одною по черзі. Учні називають повністю речення після того, як показані всі картки. Потім ці картки вчитель роздає учням, які розділенні на 2 групи. Перша група отримує перші 2 речення, друга – два останні речення. Учні повинні поставити слова в правильному порядку і стати в рядочок, тримаючи картку з першим словом. Таким чином утворюються речення. Вчитель може поставити учня із карткою is на перше місце і попросити учнів прочитати речення, яке із стверджувального стало питальним і т.д.

My grandpa is a farmer. He has a farm. These are his horses. These are his cows.

 

Rhyme 7. Вірш «Mother Goose Rhyme»

На дошці висять картки зі словами «Bow-bow», mew-mew, grunt-grunt, squeak, tu-whoo, caw-caw, quack-quack і малюнки тварин: собаки, кота, кабана, пацюка, сови, ворони, качки.

Учні повинні правильно з’єднати тваринку з тими словами, що вона каже.

«Bow-bow», says the dog.

«Mew-mew», says the cat.

«grunt-grunt», goes the hog.

And «squeak», goes the rat

«tu-whoo», says the owl.

«caw-caw», says the crow.

«quack-quack» says the duck.

And what cuckoos say you know.

 

Song 8. Пісня «Looking at the world» (HO5)

T: I see that all of you like animals very much. If you like animals you like the whole world around you. Let’s sing a song about it.

 

Looking at the World

These are my eyes

And I can see

I can see far

As far as I see

 

These are my ears

And I can hear

I can hear songs

Full of cheer

 

These are my hands

And I can give.

I give to those

Who needs to live.

 

This is my heart

And I can feel.

I feel love

For all I believe.

 

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Впр. 1, 2 (с. 48).

 

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Віршик-прощання

Raise your, hands

Jump up high!

Wave your hands

 

And say «Good-bye».

Категорія: Конспекти уроків | Додав: Ivanovuch | Теги: конспекти уроків, 2 клас, англійська мова, О.Карпюк
Переглядів: 107 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2025
Сайт створено у системі uCoz